"Show Window: The Queen's House" Oyuncuları Rekor Kıran Dramaları Hakkındaki Son Düşüncelerini Paylaştı

Kanal A'nın rekor kıran dizisi "Show Window: The Queen's House"un oyuncuları kapanış yorumlarını paylaştı!

 

"Show Window: The Queen's House", görünüşte mükemmel bir hayatı olan, başka bir kadını kendi kocasıyla olduğu ortaya çıkan bir ilişkiye teşvik ettiğinde dünyası paramparça olan bir kadın hakkında bir dramadır.

 

Song Yoon Ah, lüks bir evden sadık bir kocaya ve güzel çocuklara kadar her şeye sahip görünen kadın Han Sun Joo'yu canlandırdı. “Bu uzun bir sürecin başlangıcı…” düşüncesiyle kararımı verdiğimde daha dün gibi geliyor ama artık bitti. Böyle harika insanlarla çalıştığım için kalbim sıcaktı ve birçok izleyicinin sevgisi ve desteğiyle minnettarım ve daha fazlasını isteyemem. 'Show Window: The Queen's House' için gösterdiğiniz büyük sevgiyi unutmayacağım. Umarım herkesin yeni yılı huzurlu ve mutlu geçer.”

 

Lee Sung Jae, Han Sun Joo'nun derin açgözlülüğünü ve hırsını maskesinin arkasına saklayan görünüşte sadık kocası Shin Myung Seob'u canlandırdı. Şaka yaptı, "Dizide bir sürü nefret dolu şey yaptım ama lütfen bunun dizi için olduğunu anlayın ve gerçek hayatta benden çok fazla nefret etmeyin. Herkes sayesinde çekimlere devam edebildim. Ne zaman bir prodüksiyon bitse, onu herhangi bir kaza olmadan iyi bir şekilde bitirebildiğim için minnettarım. Tepkiler çok iyi olduğu için çok eğlendik ve çekimlerden keyif aldık. Teşekkürler."

 

Jeon So Min, Shin Myung Seob'un karısı Han Sun Joo ile arkadaş olan sevgilisi Yoon Mi Ra'yı canlandırdı. “'Show Window: The Queen's House'da yeniden bağlantı kurduğum ekip üyeleriyle sette çalışmaktan her zaman mutlu oldum. Onlara inancım ve güvenim tam olduğundan, içimdeki tüm sertlik yanmış gibi hissettim. ben çekerken eriyordu. Ayrıca saygı duyduğum kıdemlilerin oyunculuklarına da yakından şahit olmak benim için bir onurdu. Bu yapımda benimle birlikte çalışan tüm insanların verdiği emek için minnettarım. Her şeyden çok, 'Show Window: The Queen's House'u izleyen izleyicilere teşekkür ederim.”

 

2PM'den Chansung, Han Sun Joo'nun kardeşi için her şeyi yapan kardeşi Han Jung Won'u canlandırdı. “İlk defa denediğim bir türdü ama böyle güzel bir projeyle tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Dizi için elimden gelenin en iyisini yaptım ve birlikte çalıştığım kıdemli meslektaşlarımdan çok şey öğrendiğim anlamlı bir zamandı. O kadar eğlenceli ve keyifli bir yapımdı ki, uzun süre hatırlayacağımı düşünüyorum. Hâlâ sona erdiğine inanamıyorum ama rol arkadaşlarımla, ekiple ve izleyicilerle yakında bir yerlerde tekrar buluşma düşüncesiyle kendimi avutuyorum.”

 

Park Sang Hoon, Han Sun Joo ve Shin Myung Seob'un oğlu Shin Tae Yong'u canlandırdı. “Saygı duyduğum kıdemlilerle çalışmak bir onurdu ve setteki iyi atmosfer nedeniyle çekimler her zaman eğlenceli ve zevkliydi. Özellikle ailemi oynayan ve bana sıkı tavsiyeler ve destek veren Song Yoon Ah ve Lee Sung Jae'ye içtenlikle minnettarım. Ayrıca sette bana güvendiği için yönetmene ve böyle harika bir atmosfer yarattıkları için ekibe teşekkür ediyorum. Show Window: The Queen's House'u izleyen tüm izleyicilere tekrar tekrar teşekkür ederim ve bir sonraki projemi hazırlamak için çok çalışacağım."

 

Shin Yi Joon, Han Sun Joo ve Shin Myung Seob'un kızı Shin Tae Hee'yi canlandırdı. “'Show Window: The Queen's House'u çekerken gerçekten çok mutlu oldum. Yetişkin olduktan sonraki ilk yapımım olduğu için başta gergin ve endişeliydim. Ama bu drama sayesinde çok fazla cesaret kazandım. Set gerçekten sıcak ve mutluydu ve o kadar çok güzel anılar biriktirdim ki uzun süre unutmayacağım. Diziye büyük bir sevgi gösteren izleyicilere teşekkür ederiz. Sizler sayesinde güçlü kalabildik.”

 

Kim Hae In, zengin bir evde doğmuş, hem zenginliğe hem de şöhrete sahip bir şehir evi sakini olan Choi Eun Kyung'u canlandırdı. “'Show Window' için senaryoyu ilk aldığımda, karakter çok parlak ve daha önce oynadığımdan farklı olduğu için garip hissettim. Ama ilk çekimden itibaren endişelerim ortadan kalktı. Harika personel ve oyuncular sayesinde, Eun Kyung'u, çekim yaptığımızın neredeyse farkında olmadığım noktaya kadar rahatça ifade edebildim. Zamanın bu kadar çabuk geçtiğine üzülüyorum. Dizimizi beğenen izleyicilerimize teşekkür ederiz.”

 

Kim Seung Soo, Han Sun Joo'nun yakın arkadaşı Cha Young Hoon'u canlandırdı. “Yönetmen de dahil olmak üzere bizimle birlikte çok çalışan oyuncu kadrosu ve ekip sayesinde böyle harika bir prodüksiyonu çekmenin keyfini çıkardım. Özellikle 'Show Window'u bu kadar çok seven izleyicilere teşekkür ederiz. Tutkulu tepkiler sayesinde çok eğlenceli bir şekilde bitirebildik.”

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status