DinDin, Türkiye ve Suriye'deki depremzedelere 10 milyon won bağışladı. Asyazin.

Şarkıcı ve komedyen DinDin , deprem sonrası Türkiye ve Suriye'ye 10 milyon won bağışladı.

8 Şubat'ta DinDin , kişisel Sosyal medyası aracılığıyla Kore Kızıl haçına 10 milyon won transferinin ekran görüntüsünü yayınladı.

DinDin, " Umarım yardımcı olabilmişimdir, umarım bir an önce sıcak günlük hayatınıza dönersiniz. Umarım daha fazla zarar görmezsiniz" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Daha önce 6 Şubat'ta Türkiye ve Suriye'yi vuran 7,8 büyüklüğündeki deprem ve ardından büyük çaplı artçı sarsıntılarda 8 binden fazla kişi hayatını kaybetti. Arama ve kurtarma operasyonları devam ederken, kurbanların sayısı hızla artıyor ve daha fazla artçı sarsıntı meydana gelme olasılığı nedeniyle ek hasar meydana gelmesi muhtemel.

Aktör ve şarkıcı Yang Dong Geun'un da 10 milyon won bağışladığı bildirildi. Türkiye ve Güney Kore uzun süredir "kardeş ülkeler" olarak görülüyor ve daha pek çok kişinin desteklerini göstermek için aynı yolu izleyeceğinden eminiz.  

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status