Kim Seon Ho “Touching The Void” Posteriyle Oyunculuğa Geri Dönüyor
Kim Seon Ho'nun yaklaşmakta olan dizisinin “Touching the Void” posteri yayınladı!

Spotların dışında sekiz aydan fazla bir süre kaldıktan sonra, oyuncu şu anda “Touching the Void” Dizisinin Kore versiyonunda oyunculuğa geri dönmek için hazırlanıyor. Dizi, And Dağları'ndaki Siula Grande zirvesinden inerken ölümün eşiğine gelen iki İngiliz dağcı Joe Simpson ve Simon Yates'in daha önce Joe Simpson'ın “Touching the Void” kitabında geçen gerçek hayat hikayesine dayanıyor. ”

22 Haziran'da Kim Seon Ho'nun ajansı SALT Entertainment, 8 Temmuz'dan 18 Eylül'e kadar Seul'deki Art One Theatre'da yayınlanacak olan dizi için bir poster yayınladı.

Başrolde mahsur kalan Joe Simpson rolündeki Kim Seon Ho'ya bir bakış sunan poster, iki başrolün Siula Grande'nin Batı Yüzüne tırmanan tarihteki ilk dağcılar olduğu gerçeğine gönderme yapıyor. Altyazıda şöyle yazıyor: "Bu manzarayı daha önce kimse görmedi. Şu anda, onu gören sadece biziz.”

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status