IVE'den Wonyoung performans sırasında dizini yaraladı.
IVE'den Wonyoung, grubun 'WELCOME K-POP CLICK' konserindeki performansı sırasında dizini yaraladı.

15 Ocak'ta, yeni K-pop platformu 'K-POP CLICK'ın lansmanını kutlamak için Seul'de 'Hoş Geldiniz K-POP CLICK' konseri düzenlendi. IVE, MONSTA X, ONEUS, CRAVITY ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler K-pop sanatçıları konserde sahne aldı.

 

IVE, resmi çıkış şarkıları olan "Eleven"ı "Take It" ile birlikte seslendirdi ve Fifth Harmony'nin "That's My Girl" şarkısını coverladı. Kazanın, grubun "That's My Girl" performansı sırasında meydana geldiği bildirildi.

 

IVE KPOP CLICK 콘서트 💕✨ 아이브 That's My Girl 장원영

https://youtu.be/_ZsW3EaBIHs

Wonyoung dizini yerde koreografi yaptıktan sonra (1:36 civarında) dizinde kanla görüldü. Dizindeki yaralanmayı fark etmesine rağmen (2:50 civarında), ancak performansını bitirmeyi başardı.

Gösteriden sonra, Wonyoung dizinden bulaşmış gibi görünen parmağında kanla görüldü. Neyse ki, yaralanmasının dizindeki bir sıyrıktan başka bir şey olmadığı bildirildi. Hayranlar artık herhangi bir sanatçının performansından önce sahnenin daha iyi güvenlik yönetimini talep ediyor.

 

Yakında iyileşirsin umarız, Wonyoung.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status