BTS'in resmi Instagram'ı, RM'nin Kore kısa koşu takımına verdiği desteğin ardından Çinli netizenler tarafından terörize edildi
Pekin Kış Olimpiyatları 4 Şubat'ta başladı ve 20 Şubat'a kadar devam edecek. BTS lideri RM de dahil olmak üzere birçok Koreli vatandaş kış oyunlarını izliyor ve yarışan Koreli sporculara desteklerini gösteriyor.

Pekin Kış Olimpiyatları 4 Şubat'ta başladı ve 20 Şubat'a kadar devam edecek. BTS lideri RM de dahil olmak üzere birçok Koreli vatandaş kış oyunlarını izliyor ve yarışan Koreli sporculara desteklerini gösteriyor.

 

Bununla birlikte, BTS'in Instagram'ı, Güney Kore'yi desteklemek için kısa pist yarışının kısa bir Instagram videosunu yayınlayan küresel K-pop grubunun liderine yönelik kötü niyetli yorumlarla doldu.

 

7 Şubat'ta yarı final için 1000 metrelik kısa buz pisti yarışı yapıldı. Bu gün, Hwang Dae Heon erkekler 1000 metre yarı final 1. grup yarışında bitiş çizgisini birinci sırada geçti. Ancak Çinli patencilerin agresif hücumuna rağmen liderliğini sonuna kadar koruyan Hwang Dae Heon, hakemin kendisine temasa neden olan kural dışı bir geç pas yaptığını belirterek tartışmalı bir penaltı vermesi nedeniyle finale kalamadı.

 

Yine de BTS'den RM, Koreli kısa mesafe patenciye desteğini gösterdi ve tezahürat yaptı ve patencinin bitiş çizgisine 1 numaradan girdiğini gösteren bir Instagram hikayesi videosu yayınladı.

Bu, bazı Çinli netizenleri BTS'in resmi Instagram'ına akın ederken ve 'kusma' ifadesi veya orta parmak ifadesi gibi ifadeler içeren kötü niyetli yorumlar bıraktıklarından kızdırmış olmalı.

 

BTS üyelerinin bireysel hesapları yalnızca takip ettikleri kişilerin yorumlarına izin verdiğinden, bu Çinli netizenler, çeşitli nefret yorumları bırakmak için BTS'nin resmi Instagram hesabına gitti.

Birçok Koreli netizen, öfkelerini gruba yönlendirmek için neden BTS'in sosyal medyasında toplandıklarını anlamadıkları için tüm bu olaya karşı şaşkınlıklarını ifade ediyor. Birçok Koreli netizen, Güney Kore takımı haksız yere diskalifiye edildiğinden adaletsizliğe maruz kalanın Güney Kore olduğuna dikkat çekti.

 

Bu Koreli netizenler, Çinli kısa mesafeli patencilerin yarış boyunca kötü oyuna rağmen yarı final yapmalarına izin verildiğini eleştirmek için çevrimiçi bir toplulukta toplandı. Bu çevrimiçi topluluklar, Çinli sporcuların yarış sırasında hile yaptıkları ve diğer sporculara karşı saldırgan oldukları ve herhangi bir ceza almadıkları durumları gösteren çeşitli videolar içeriyordu.

Koreli netizenler, "Bu nasıl olimpiyat olabilir?" "Düşürülen Koreli sporcunun diskalifiye edilmesi ama Çinli sporcuların finale kalması hiç adil değil, lol", "Buna sadece Olimpiyat dememeliler, bu çok taraflı" Kore takımı diskalifiye edildi" ve "Vay, az önce ne gördüm. Bu gerçek mi?"

 

BTS'in Instagram'ının terörize edilmesiyle ilgili olarak, "Gerçekten bunu neden RM'den veya BTS'den çıkardıklarını bilmiyorum", "RM King çünkü aldığı kötü niyetli yorumlara aldırmadan desteğini gösteriyor", " Şimdi BTS'in Instagram'ı mor kalplerle doluyor çünkü ARMY bu kötü niyetli yorumları önlemek için yorumlar ekliyor." ," "Destek göstermesini seviyorum", "BTS'ye neden öfkelerini ifade ettiklerini gerçekten anlamıyorum", "Gidip mor kalpler de eklemeliyim, lol" ve "BTS hayranı bile değilim ve gidip oraya mor kalpler ekleyeceğim, lol."

 

BTS hayranları, kötü niyetli yorumları bastırmak için mor kalplerle yorumlar yapıyorlar.

Kaynak: allkpop
K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status