Blackpink'ten Jennie, HBO Max'in En Yeni Dizisi "The Idol"da Başrolde Asyazin Farklıyla!

16 Temmuz 2022'de The Weeknd'in konserinde, popüler şov "Euphoria"nın yaratıcısı Sam Levinson ile ortak HBO dizisi "The Idol"dan bir kesit. Yaklaşan şovun başrolleri The Weeknd ve Lily-Rose Depp olacak. Dizi şöyle tanımlanıyor: 

"Müzik endüstrisinin arka planında geçen dizi, yükselen bir pop idolü ile karmaşık bir ilişkiye giren modern bir zaman kültünün (The Weeknd) kendi kendine yardım gurusu ve liderine odaklanacak. Lily-Rose Depp). 

Pek çok kişi Blackpink'ten Jennie'nin gösterinin fragmanının çeşitli çekimlerinde yer aldığını hemen fark etti ve geçen Kasım ayında Los Angeles'ta bir araya geldiklerini gördükten sonra birçok kişinin onunla The Weeknd arasında bir işbirliği olduğuna dair spekülasyonlarını doğruladı.

Fragmanda Jennie bir sahnede bir kulüpte dans ederken, diğerinde sözde kült ile el hareketi yaparken ve başka bir fotoğrafta Lily Rose Depp'in arka dansçısı olarak dans ederken görülüyor. Şovun fragmanı, "en kalitesiz aşk hikayesi" hakkında olacağını söylüyor ve şovun yetişkin doğasının, sadece Jennie için izleyecek olan genç hayranları için çok açık olacağından korkan bazı hayranlar için endişeye neden oluyor. Bununla birlikte, birçok BLINK, Jennie'yi KPOP'taki müzik kariyeri dışında dallara ayrıldığı ve yeni projeler denediği için övüyor. 

Jennie'nin bu yeni rolü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara bekliyoruz.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status