21 Haziran'da BLACKPINK'ten Rose ve BTS'den J-Hope arasında bir sevgili dedikodusu patlak verdi.

Söylentiler, viral olan bir Nate Pann gönderisiyle başladı. Güney Kore asıllı Fransız şef Pierre Sang'ın sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştığı belirtildi. Fotoğraflarda şef, BTS üyesi ve BLACKPINK üyesiyle birlikte görüldü.

Ek olarak, Nate Pann posteri, hem J-Hope hem de Rose'un aynı oje rengini sürdüğünün görüldüğüne dikkat çekti ve söylentileri daha da yükseltti. Orijinal poster, J-Hope ve Rose'un bu günden hazirana kadar aynı oje rengine sahip olduğunu açıkladı.

Bu nedenle, bu iki idolün flört ettiğine dair spekülasyonlar yapıldı. Bununla birlikte, söylentiler su yüzüne çıkar çıkmaz, hayranlar ve netizenler, popüler çevrimiçi toplulukta hızla toplandı ve bunun saçma olduğunu söyleyerek söylentileri kapattı. Bu netizenler, Fransız şef tarafından düzenlenen bu etkinlikte çok sayıda idol olduğunu ve ojelerin sadece bir tesadüf olduğunu açıkladı.

Netizenler, "J-Hope, klip çekimleri nedeniyle tırnaklarını böyle yaptı ve şef bu gün restoranını açtı, bu yüzden birçok ünlü ziyaret etti", "Rose kız kardeşiyle oraya gitti", "Başka söylentiler vardı" yorumunu yaptı. Rose, Jungkook ile çıkıyor muu, lol," "Rose'un bazı ünlülerle çıktığını söyleyen çok fazla gönderi var, lol", "Pek çok insan BLACKPINK'i BTS ile birleştirmeye çalışıyor" ve "Bu söylenti çok saçma, diğer ünlülerin fotoğraflarını kaldırdılar ama restoranı ziyaret eden çok fazla insan vardı. Sadece ikisi değillerdi."

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status