Big Mouth (2022) Dizisinin Konusu Ve Oyuncuları Asyazin Farklıyla!


/tag/lee-jong-suk
Image
Lee Jong Suk 
Im Yoon Ah
(Park Chang Ho)
(Ko Mi Ho)
Seri Adı:
 Big Mouth
Ülke:
 Güney Kore
Bölümler:
 16
Yayınlanma:
 29 Tem 2022 - 17 Eylül 2022
Yayınlanma Günleri:
Cuma, Cumartesi
Kanal:
MBC
Süre: 
60 dk.
İçerik Derecelendirmesi: 
15+ - 15 yaş ve üstü gençler

Konusu:  Üçüncü sınıf bir avukat, tesadüfen bir cinayet davasını alınca tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. Kendisini ve ailesini korumalı , komplolar ve açgözlülükle dolu bir dünyada kötü adamları cezalandırmalıdır.

Park Chang Ho—başarısız bir avukat—' nun, davalarındaki başarı yüzdesi sadece %10'dur. Etrafındakiler onu; yüksek perdeden konuştuğu ancak hiçbir icraat göstermediği için boşboğaz olarak çağırmaktadırlar. Ne bürosunun aylık kirasını ne de kayınbabası da olan büro müdürünün maaşını zamanında ödeyemeyecek kadar beş parasızıdır.

Go Mi Ho, Park Chang Ho’nun aynı zamanda onu avukat yapan karısıdır. Üniversite zamanlarında nazik ve çekingen birisidir ancak şu an arsız ve ağzı bozuk birisidir. 

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status