Adamas (2022) Dizisinin Konusu Ve Oyuncuları
Adamas (2022) Dizisinin Konusu Ve Oyuncuları Asyazin Farklıyla!Ji Sung
Seo Ji Hye
Lee Soo Kyung
Ji Sung

Seo Ji Hye
Lee Soo Kyung
(Ha Woo Shin | Song Soo Hyun)
(Eun Hye Soo)
(Kim Seo Hee)


Dizi Adı: Adamas
Ülke:
Güney Kore
Bölümler:16
Yayınlanma Tarihleri:
27 Tem 2022 - 15 Eylül 2022
Yayın Günleri:Çarşamba, Perşembe
Kanal:tvN
Süre:1 saat. 10 dk.
İçerik Derecelendirmesi:
Henüz Derecelendirilmedi

Konusu: Dizi, ikiz kardeşlerin 22 yıl önce yaşanan bir olayın ardındaki gerçeği ortaya çıkarmalarını anlatıyor. Üvey babalarını öldürmekle suçlanan biyolojik babalarını aklamak için büyük bir şeytanla savaşacaklardır. Üvey babalarını öldüren suçlunun biyolojik babaları olduğunu duyduklarında şok olurlar ancak idam cezasıyla yüzleşmek üzere olan babalarının haksız yere suçlandığını öğrendiklerinde gerçeğin peşine düşerler ve büyük bir güç tarafından gizlenen birçok sırrı araştırırlar. 

Woo Shin, çok satan bir gizem romanı yazarıdır ve Soo Hyun da bir savcıdır.  Benzer görünseler de kişilikleri ve problemleri ele alış şekilleri çok farklıdır. Babalarının durumunu farklı perspektiflerden çözmeye çalışacaklardır. 

Eun Hye Soo, Woo Shin’nin yardımcısı ve Haesong Grup’un en büyük oğlunun eşidir. Hastane yöneticisinin tek kızı olaraktan, seradaki bir çiçek gibi büyümüştür. Ancak bir gün, meydana gelen bazı olaylar silsilesi yüzünden Haesong Grup'a karşı gelir ve Ha Woo Shin'e yardım eder.

Kim Seo Hee, ikizlerden sırlar saklayan bir TNN sosyal medya muhabiridir. Tamamen sosyal adaletle ilgilenen, dürüst ve tutkulu bir muhabirdir. Herkesi etkileyebilecek bir gülümsemeye sahiptir. Legal yollarla sürekli şantaja uğramasına sebep olsa da adaletsizlikler hakkında haber yazmaktan kendini alamamaktadır. Ama konu adalet olunca bu kadar sert olmasının bir sebebi vardır.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status