Mnet'in 'Queendom' 2. sezonu, programın galasına sadece 2 hafta kala tüm oyuncu kadrosunu içeren bir poster yayınladı.

'Queendom 2'nin 31 Mart'ta merakla beklenen ilk yayını ışığında, VIVIZ, Brave Girls, Hyolyn, Cosmic Girls, LOONA ve Kep1er dahil olmak üzere yarışan takımların her biri kendilerini rekabette farklı kılan şeyler hakkında düşüncelerini paylaştılar. .

İlk olarak, Brave Girls arkadaş canlısı ve gerçekçi imajlarını benzersiz noktaları olarak adlandırdı ve "Biz birçok farklı çekiciliğe sahip bir ekibiz, ancak sunabileceğimiz her şeyi henüz gösteremedik yeni yönler göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, yapacağız" dedi.

Ardından, VIVIZ, güçlü noktaları olarak yıllar içinde oluşturduğu 10 yılı aşkın ekip çalışmasını seçti. Grup, "Pişmanlık kalmayana kadar yeteneklerimizi sonuna kadar ortaya çıkaracağız" dedi.

Cosmic Girls ise, "Ekibimiz vokal, performans, rap vb. arasında harika bir dengeye sahip ve bu nedenle başarabileceğimiz konsept ve sahne türlerinde daha geniş bir yelpaze var" dedi.

Kız grubu LOONA, "Güçlü bir performansa sahip bir takımız, bu yüzden bir yarışmada iyi sonuçlar alma yeteneğimize güveniyoruz."

Çaylak kız grubu Kep1er, "Ekibimizin gücü, farklı cazibelere sahip 9 üyenin yaydığı güçlü, parlak ve genç enerjidir."

Son olarak Hyolyn, sahnede yarışma şansına sahip olmanın heyecanını dile getirdi ve "Türlere bağlı kalmadan birçok farklı türde sahne göstermeye açım." dedi.

Sizce 'Queendom' 2. sezon tacını hangi takım alacak?

https://twitter.com/MnetKR/status/1504291436388249600
K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status