'Running Man'in Yönetmeni Choi Bo Pil 12 yıl sonra programa veda ediyor + oyuncular sıkı çalışması için ona teşekkür etti
'Running Man'in Yönetmeni Choi Bo Pil 12 yıl sonra programa veda ediyor + oyuncular sıkı çalışması için ona teşekkür etti Asyazin Farkıyla!

2 Ağustos'ta SBS, Yönetmen Choi Bo Pil'in 12 yıl sonra 'Running Man' ile yollarını ayırmaya karar verdiğini doğruladı.

Yönetmen Choi Bo Pil, Jung Chul Min'in gösteriden ayrılmasından sonra 2020'de 'Running Man'i ana yönetmeni olarak devraldı. Birçok izleyici Choi Bo Pil'i (veya en azından sesi) ile Yoo Jae Suk, Ji Suk Jin, Yang Se Chan, Song Ji Hyo, Jeon So Min, Kim Jong Kook ve HaHa dahil olmak üzere 'Running Man' oyuncuları arasındaki kimyayı görmekten keyif aldı.

SBS'e göre Yönetmen Choi Hyung In, Ağustos ayından itibaren programın yeni ana Yönetmeni olacak.

1 Ağustos'ta oyuncu Song Ji Hyo'nun en son Instagram gönderisinde Yönetmen Choi Bo Pil'e veda konuşması yaptı. Oyuncu, program ekibi HaHa ve Kim Jong Kook'un 401 Restaurant'ında toplanırken Yönetmen Choi Bo Pil'in 'Running Man'den "çıkmasını" kutlamak için özel bir afişin fotoğraflarını paylaştı. Song Ji Hyo, "Sevgili sevgili Bo Pil! Bunca yıl bizimle birlikte koşarak çok çalıştın!" yazdı.

Yönetmen Choi Bo Pil'in yakında SBS'de yeni bir program üzerinde çalışmaya başlaması bekleniyor.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status