'Personel üyelerine karşı iyi misiniz?' Irene'nin gerçeklik dizisi 'Irene's Work & Holiday' ilk bölümünün ardından şiddetli bir tartışmayı tetikliyor Asyazin Farkıyla!

Irene'nin realite dizisi ' Irene's Work & Holiday ' 4 Ağustos'ta ilk bölümünü yayınladı ve Red Velvet üyesinin günlük hayatını göstermeye başladı.

İlk bölümden itibaren kamera, Irene'i kuaför ziyaretinden başlayarak günlük programını takip etti. Irene saçını yaptırırken personelle sohbet etti. Irene makyajını yaparken personelle konuşmaya devam etti ve kibarca makyaj sanatçılarına kahvaltı edip etmediklerini sordu.

Seezn -orijinal gerçeklik serisinin ilk bölümü, Irene'in havalı ve gerçekçi yönünü göstermeye devam etti.

 

Netizenler, SM Entertainment'ın Irene'in 2020'deki tavır tartışması sırasında olumsuz etkilenen imajını tersine çevirmeye çalıştığını belirttiği için bu, çevrimiçi toplulukta hararetli bir tartışmaya yol açtı .

Netizenler , " Irene'in imajını değiştirmek için çok uğraştıklarını görebiliyorum, lol", "Irene'in çalışanlarla arasının iyi olduğunu göstermek zorunda kaldılar, ne yapmaya çalıştıklarını çok iyi gösteriyor", "Bu çok komik çünkü şovun amacı çok açık, lol"  ve " Onun imajını temizlemeye çalışıyorlar."

Öte yandan hayranlar, idol hakkında olumsuz yorumlar yazan netizenleri eleştirdiği için Irene'i savundu. Bu hayranlar , " Irene'den nefret ettiğini söyleyen bu insanlar, neden onun serilerini izliyorsunuz? lol sadece merak ediyorum", "İnsanlar şimdi bunun bir şans olduğunu düşünerek ona saldırıyor", "Bu insanlar kaybedenler, onlar her fırsatta atlayıp onu eleştiriyorlar", "Görünüşe göre insanlar şovun görüntülerini olumsuz kullanmak için almışlar"  ve " Bence bu insanların aşağılık kompleksi var, lol."

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status