22 Haziran'da Kore Şarkıcılar Derneği başkanı Lee Ja Yeon, BTS'den grup aralarını yeniden gözden geçirmelerini isteyen resmi bir açıklama yaptı.

Korea Şarkıcılar Derneği başkanı, "Dünyanın tanık olduğu en büyük kültürel yumuşak güce sahip bir hareket olan 'BTS Hallyu Dalgası'nın yakında ortadan kalkacağına dair korku ve endişeme yenik düştüm."

Daha sonra, "Bu bildiriyi yayınlama kararı kolay değildi. Lütfen, Güney Kore'nin müzik endüstrisinin geleceği için bir grup ara verme kararını yeniden gözden geçirir misin?" diye yalvardı.

Kore Şarkıcılar Derneği başkanı tarafından yayınlanan bu resmi açıklama, BTS'in gruba ara vereceği duyurusunun ardından geldi. BTS, 13 Haziran'da hayranlarıyla bireysel olarak zaman geçirmek ve dokuz yıl boyunca aralıksız promosyonlarından geri döndükten sonra geri dönmek için bir ara vermek istediklerini paylaştı.

Birçok hayran haber karşısında şok oldu ama üyelerin kararlarını desteklediler ve üyelerin bireysel promosyonlarına destek verdiler.

Şimdi Kore Şarkıcılar Derneği'nin bu son açıklamasıyla, birçok hayran ajitasyonlarını ifade ediyor ve insanlardan BTS'i rahat bırakmalarını istiyor. Hayranlar BTS'in molayı hak ettiğini söylerken #BTSItsOkayToRest hashtag'i dünya çapında trend oldu.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status