WINNER'dan Kim Jin Woo, Türkiye ve Suriye'nin deprem sonrasına yardımcı olmak için 10 milyon KRW bağışladı. asyazin.

Hope Bridge Ulusal Afet Yardım Derneği 8 Şubat'ta " WINNER'dan Kim Jin Woo  , Türkiye ve Suriye'nin son gerçekleşen depremler sonrasında yardımcı olmak için 10 milyon KRW (~ 7.931 ABD Doları) bağışladı ."

Kim Jin Woo'nun şu anda KBS2'nin yeni draması ' Pure Boxer ' çektiği biliniyor. Yoğun çekim programına rağmen dernek, bağışı Kim Jin Woo'nun bizzat teslim ettiğini açıkladı.

Hope Bridge, yerel elçilikler, Kore dernekleri ve yardım kuruluşları aracılığıyla etkilenen bölgelere acil yardım malzemeleri ve ilaçları ulaştırmayı planlıyor.

Hope Bridge Genel Sekreteri Kim Jeong Hee, şarkıcıya minnettarlığını ifade ederek, " Türkiye ve Suriye'nin toparlanmasına yardım etmek için olabildiğince çabuk bir şekilde bağışta bulunan Kim Jin Woo'ya minnettarız. ."

Kim Jin Woo'ya ek olarak, Türkiye ve Suriye'deki depremden sonra toparlanmaya yardımcı olmak için bağış yapan çok sayıda ünlü var.

Jang Sung Kyu o gün Instagram'da YouTube kanalının tüm gelirini Türkiye'deki depremzedelere bağışlayacağını duyurdu. YouTube gelirinin 22,14 milyon KRW'si (~17,560 USD) ve kişisel bağışı dahil olmak üzere toplam 23 milyon KRW (~18,242 USD) bağışlayacağını açıkladı.

Şarkıcı/aktör Yang Dong Geun da 10 milyon KRW bağışladı. Ajansı Joe Entertainment'a göre, bağışı teslim etmek için Kore'deki Türk Büyükelçiliğini bizzat ziyaret etti. Rapçi DinDin ayrıca Kore Kızılhaçı aracılığıyla 10 milyon KRW bağışladı.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status