Yaklaşan webtoon tabanlı drama "Money Game" ana oyuncu kadrosunu açıkladı.

28 Ocak'ta Naver webtoon, hit webtoon "Money Game"in bir dramaya dönüştürüleceğini ve Ryu Joon Yeol, IU, Park Jung Min, Park Hae Joon ve Bae Sung Woo tarafından yönetileceğini paylaştı.

 

"Money Game" sekiz bölümden oluşacak ve bir OTT platformu üzerinden yayınlanacak. Drama, hikayeyi Bae Jin Su'nun aynı adlı popüler webtoon'una dayandıracak.

 

Yaklaşan gerilim gizemli drama "Emergency Declaration" ve "The King" yönetmeni Han Jae Rim tarafından yönetilecek.

 

"Money Game", bir oyunda çalışan ve birbirine ihanet eden sekiz katılımcının hikayesini anlatacak. Aşırı bir ortamda olacaklar ve biri ölürse oyun biter. Büyük ödül parası için katılımcıların şiddetli ve duygusal savaşını sergileyecek.

 

Yaklaşan dramanın yapımcılığını Studio N ("Sweet Home" ve "Our Beloved Summer"), Mangum Nine ("The King" ve "Emergency Notice") ve Lotte Culture Works üstlenecek.

 

Bu drama, yönetmen Han Jae Rim, Ryu Joon Yeol ve Bae Sung Woo'nun yeniden birleşme projesi olacak.

 

"Money Game"in çekimleri yılın ilk yarısında başlayacak.

Bu drama, Jeon Do Yeon, Park Byung Eun, Kim Hyo Jin, Park Ji Young ve Park In Hwan'ın yer aldığı JTBC dizisi "Lost"tan sonra Park Joon Yeol'un devam dizisi olacak. Oyuncu ayrıca yakında çıkacak olan "The Owl" ve "Alien + People" filmlerine de katılacak.

 

Üç yıl sonra, IU sonunda hit dizi "Hotel del Luna"dan sonraki dizisini seçti. Ayrıca aktör Park Seo Joon, Ko Chang Seok ve Lee Hyun Woo ile "Dream" ve Bae Doo Na, Song Kang Ho ve Kang Dong Won ile "Broker" gibi iki filmde oynayacak.

 

"Money Game" aynı zamanda Park Jung Min'in bir sonraki drama projesi olacak. En son Netflix'in hit orijinal dizisi "Hellbound"da rol aldı. Yaklaşan dizinin diğer oyuncuları gibi, Park Jung Min de "Smugglers", "Parking Chance" ve "One Win" gibi birçok yeni filmde oynayacak.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status