WINNER’dan Song Mino “Home Alone” (“I Live Alone”) Ön İzlemesinde Evini ve Sanatsal Yeteneklerini Gösterdi
WINNER’dan Song Mino, “Home Alone” (“I Live Alone”) bir sonraki bölümünde evine ve günlük yaşamına bir bakış atacak!

MBC realite şovunun gelecek haftaki bölümünün yeni yayınlanan önizlemesinde Song Mino, izleyicilere kendini tanıtıyor ve yaklaşık iki buçuk yıldır kendi başına yaşadığından bahsediyor.

 

İzleyicilere dairesine bir göz attıktan sonra klip, şarkıcının şekerleme eğilimini ortaya koyuyor ve Song Mino, evinin çok rahat olduğu için uykuya dalmasının daha kolay olduğunu açıklıyor.

 

Song Mino ayrıca gardırobunu ve sanatsal yeteneklerini sergileyerek, “Çocukluğumdan beri resim yapmayı ve çizmeyi seviyorum” yorumunu yaptı.

 

Ancak, "üniversite öğrencisi havası" olarak tanımladığı bir kıyafeti giydikten sonra bile Song Mino kısa süre sonra tekrar uykuya dalar. Yüzünden düşen telefonunun sesiyle gülünç bir şekilde uyanırken, sesli bir şekilde "Uykular gerçekten en tatlı uykudur" diyor.

 

Klip daha sonra Park Na Rae'nin kamp gezisi sırasında yaşadığı mücadelelere bir göz atarak sona eriyor.

 

“I Live Alone”un bir sonraki bölümü 28 Ocak'ta yayınlanacak. Bu arada, aşağıdaki yeni önizlemeye göz atın!

[나 혼자 산다 예고] <송민호의 마이노리티 리포트 & 본격적인 캠핑을 시작한 나래> 431회, MBC 220128 방송

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status