Ock Joo Hyun, müzikal oyuncusu Kim Ho Young'a karaktere hakaret ettiği için dava açtı.

21 Haziran'daki haberlere göre, Ock Joo Hyun 20'sinde Seul'deki Seongdong Polis Karakoluna Kim Ho Young ve iki netizene karşı resmi bir rapor sundu. Kim Ho Young daha önce eski Fin.K.L yıldızının kişisel bağlantıları aracılığıyla 'Elizabeth'in 10. yıl dönümü müzikalinde rol aldığını iddia etmişti.

Ock Joo Hyun'un tarafı medyaya şunları söyledi, "Kim Ho Young, Ock Joo Hyun'un kişisel bağlantıları kullanarak müzikal oyuncu seçimi üzerinde aşırı etki uyguladığına dair bir yazı yazarak Ock Joo Hyun'un sosyal konumunu düşürdü. Ayın 20'sinde, Kim Ho Young ve iki internet kullanıcısı hakkında şikayette bulunduğu doğru. Yanlış bilgi yayan internet kullanıcılarını izlemeye ve şikayet etmeye devam edeceğiz."

'Elizabeth' EMK Company'nin arkasındaki prodüksiyon şirketi ayrıca tüm müzikal aktörlerin üst düzey personel ile yoğun adım adım seçmeler yoluyla seçildiğini belirtti.

Ancak Kim Ho Young'un şirketi PLK Good Friends, Ock Joo Hyun'un durumu "asılsız bilgilerle değerlendirdiğini ve aktörün onurunu lekeleyen şirketimiz veya Kim Ho Young ile gerçekleri doğrulamaması üzücü" dedi. Şirket ayrıca, Kim Ho Young'un kariyerine zarar vermesi durumunda yasal işlem başlatmayı planladıklarını belirtti.

Güncellemeler için takipte kalın.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status