Netizenler, BTS üyesi Jin'in son Instagram gönderisinde bacaklarının çok zayıf olmasından dolayı şok oldular.

11 Mart'ta bir netizen, "BTS Jin'in bacaklarında ne var...?" başlıklı bir gönderi oluşturmak için çevrimiçi bir topluluğa gitti. Burada netizen, Jin'in kısa süre önce kişisel Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafı ekledi ve "Instagram'ını gördükten sonra çok şok oldum...O her zaman bu kadar zayıf mıydı...? Gördüklerime inanamadım ve iki kez kontrol ettim"

Fotoğrafta Jin, sıradan bir beyaz tişört, lacivert bir kazak ve dizleri yırtık bir kot pantolonla özel karakter şapkasını sergiliyor. İlk başta hiçbir şey olağandışı görünmese de, netizenler yırtık kot pantolona daha yakından baktılar ve Jin'in bacaklarının aslında kotunun bir bakışta anlaşılmayacak şekilde göründüğünden çok daha ince olduğunu fark ettiler.

Yanıt olarak, bazı netizenler şu yorumu yaptı:

"Gerçekten zayıf. Boyu 179 cm ama ağırlığı 61 kg..."

"Onun çok zayıf olduğu doğru. Park Jimin gerçekten zayıf ve boyu kısa ama Jimin'den daha uzun olan Jin ondan daha hafif. Omuz kemikleri çok geniş olduğu için her şeyi yapıyor [ince görünmüyor" ]."

"Çok kilo vermiş TTT Onu duydum, diyette olduğunu sanmıyorum ama çok fazla aktivitesi var, bu yüzden iştahı yoktu ve doğal olarak kilo vermiş olabilir."

"Kim Sukjin'in omuzları ekstra [geniş], bu yüzden zayıf bir görüntüsü yok, ama kilosunu düşünürseniz, çok zayıf. Lütfen geçmişteki 'Eat Jin' gibi yiyin...."

"Kilosunu gördükten sonra şok oldum, ama sadece gövdesine baktığımda o kadar da zayıf görünmüyor."

"Omuzlarından dolayı zayıf olduğunu bilmiyordum. Ama fotoğraflara bakınca oldukça zayıf. Ama erkek idoller genelde böyle."

"Sağlığı için biraz daha kilo alabilir."

"Bacakları çok ince... Çok kıskanıyorum TT."

"Ona bakarsanız zayıf görünüyor. RM'nin sadece daha tombul bir yüzü var ama genel olarak bakarsanız aynı zamanda zayıf."

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Darlingダーリン
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için buraya tıkla.

O bacaklar ile o kadar hareketi yapabilmek...

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
DMCA.com Protection Status