Koreli hayranlar (G)I-DLE'nin 5. mini albümleri 'I Love' un 'nude' teaserı için çılgına döndü! Asyazin Farkıyla!

30 Eylül gece yarısı (KST) kızlar 5. mini albümleri 'I Love' ile geri dönüşleri için hazırlanan yeni teaser'ları yayınladılar. Bu gün yayınlanan teaserlar, başlık parçası "Nxde" sanat afişini ve (G)I-DLE'nin ölümcül cazibesinin tadına varan bir eskiz filmini içeriyordu.

Özellikle Koreli hayranlar, üyelerin çıplak göründüğü teaserdaki tüm üyelerin güzelliği karşısında büyülendi. Tüm üyelerin saçlarını ağartılmış sarı veya çilek sarısı ve kırmızı rujlarla yaptığı başlık şarkısı posteri de dikkat çekti.

(여자)아이들((G)I-DLE) - 5th Mini Album [I love] Sketch Film

Hayranlar ve netizenler, "Bu çok çılgın", "Aaa, muhteşemler", "Hepsi çok güzel görünüyorlar", "hepsi ağartılmış saçlarla çok çılgın", "Bu yeni konsepte bayılıyorum", " Sınırları aşıyorlar", "Albümleri çıkana kadar sabırsızlanıyorum!" "Bayılmak üzereyim", "Vay canına, bu geri dönüşü dört gözle bekliyorum", "Bu çok çılgınca", "Bu bana çok fazla Marilyn Monroe hatırlatıyor", "Konsept çok harika" " Bunun nesi var, hepsi çok güzel görünüyor" ve "İşte bu!"

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status