Şimdi oyuncu Jo Aram olarak bilinen eski Gugudan üyesi Hyeyeon, tvN'nin yeni gerilim draması 'The Murderer's Shopping List'in kadrosuna katıldı.

Son zamanlarda Hyeyeon, Jo Aram adıyla oyuncu olarak promosyonlarına devam edeceğini duyurdu. Jo Aram, 'The Murderer's Shopping List' dizisiyle oyuncu olarak ilk çıkışını yapacak.

"The Murderer's Shopping List", bir süpermarket sahibi, kasiyer ve bir bölge polis memurunun, makbuzları ipucu olarak kullanarak sıradan bir mahallede meydana gelen gizemli cinayet vakalarını araştırdığı komik bir soruşturma dramasıdır. Jo Aram yarı zamanlı çalışan rolünü oynayacak ve oyunculuk performansını ilk kez sunacak. 7 yıllık bir süpermarkette yarı zamanlı çalışma deneyimiyle övünen güzel bir karakter olarak tanımlanan Jo Aram, ortaya çıkaracağı çekicilik konusunda beklentileri artırıyor.

Jo Aram ekranda Lee Kwang Soo ve AOA'den Seolhyun ile kimyasını gösterecek.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status