Ahn Bo Hyun ve Jo Bo Ah'ın yeni draması 'Military Prosecutor Do Bae Man' Şubat ayında prömiyer yapacak.
Ahn Bo Hyun ve Jo Bo Ah'ın yeni tvN draması "Military Prosecutor Do Bae Man" prömiyer tarihini onayladı.

27 Ocak'ta, Ahn Bo Hyun ve Jo Bo Ah'ın başrolde olduğu tvN'nin yeni dizisi 'Military Prosecutor Do Bae Man'ın gala tarihini 28 Şubat olarak doğruladı. Daha önce, 'Military Prosecutor Do Bae Man' Ahn Bo Hyun ve Jo Bo Ah için bireysel karakter posterlerini açıklayarak, iki başrol oyuncusunun şiddetli imaj dönüşümleri için beklentiyi artırdı.

 

'Military Prosecutor Do Bae Man', para için askeri savcı olan Do Bae Man (Ahn Bo Hyun) ve intikam için askeri bir savcı olan Cha Woo In'in (Jo Bo Ah) hikayesini anlatıyor. Hikaye, askeri mahkemeye götürülerek ordunun içinde var olan kötülüğü ortaya çıkarırken, her iki karakterin büyümesini çözecek ve bunu yapan ilk Kore draması olacak. Birçoğu, Ahn Bo Hyun ve Jo Bo Ah arasındaki heyecan verici ve taze yeni içeriği ve ekrandaki kimyayı dört gözle bekliyor.

 

'Military Prosecutor Do Bae Man' 28 Şubat'ta KST göre 22:30'da prömiyer yapacak.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status