Stray Kids'ten Felix, Olgunlaşan Kişiliği, Seslerini Değiştirmek İstediği Üyesi ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Stray Kids'den Felix kısa süre önce Singles Korea ile bir fotoğraf çekimine katıldı!

 

Bir sonraki röportajda Felix gülümseyerek, "STAY [Stray Kids hayran kulübünün] bu fotoğraf çekimini gördükten sonra tepkisini çok merak ediyorum" dedi.

 

Yıldız, MBTI'sini (Myers-Briggs Tip Göstergesi) tartıştı ve yakın zamanda ENFP'den ENFJ'ye değiştiğini ortaya koydu. “ENFP'ler sosyal kişilikleri ve özgür ruhları olan bireylerdir. Başkalarını mutlu etme yetenekleri var, bu yüzden bunun bana oldukça benzediğini düşündüm. ENFJ, ENFP'ye benzer, ancak fikirlerine saygı duyarak başkalarıyla sohbet etmenin önemli olduğunu düşünüyorlar. Bu bakımdan, onların, etraflarındakiler üzerinde daha samimi bir etkisi olan insanlar olduklarını hissettim.”

 

Felix devam etti, "Bu özelliklerin daha olgunlaştığımı yansıttığını düşünüyorum. Örneğin yurt değiştirdikten sonra yaşam tarzım değişti. Erken uyurum, çok egzersiz yaparım ve çok yürüyüşe çıkarım. Yemek saatlerini düzenli tutarım ve her şeyden çok, daha iyi organize olmuş bir insan olduğumu düşünüyorum. Başkalarının endişelerini yakından dinlerim ve onlara rahatlık ve enerji veririm, bu da bana güç verir. MBTI'nizin her testte farklı çıktığı zamanlar oluyor ve MBTI'mın tekrar ne zaman değişeceğinden emin değilim, ama şu anda benimkini ENFJ olarak seviyorum."

Felix, kendisine hayranlığını ifade eden Stray Kids üyelerinin video derlemelerine sık sık rastladığını paylaştı. “Üyelerime her zaman dikkat ediyorum ve çok fazla fiziksel sevgi gösteriyorum, bu yüzden onlara verdiğim sevginin aynısını geri verdiklerini düşünüyorum. Mutluyum."

 

Felix ayrıca Korece'de "mutluluk" anlamına gelen ve Felix'in Korece adı Yong Bok'a benzeyen "Haeng Bok" lakabına da değindi. Bu benzerlik nedeniyle takma adın çok daha fazla anlam taşıdığını açıkladı. “Son zamanlarda, yıl sonu sahnelerimizi hayranların önünde gerçekleştirebildiğim için çok mutluydum. İki yıl yüz yüze görüşemedik, o an gözlerim doldu. En son anılarım arasında, bu benim en mutlu anımdı.”

Stray Kids'in her üyesi ayrı ve çekici bir ses tonuna sahipken, Felix özellikle derin sesiyle tanınmaktadır. “Derin mağara sesimin benim kimliğim olduğunu söyleyebilirsin. Sahnede kayıt yaptığımızda veya canlı performans sergilediğimizde doğal olarak çıkan derin sesimi gerçekten seviyorum. Sesim ergenlik boyunca giderek derinleşti ve bana çok çekici olduğu söylendi. Kayıt yaparken her zaman tonuma ve perdeme çok dikkat ederim.”

 

“Öte yandan varyete programlarında ya da üyelerimle birlikteyken sesim doğal olarak yükseliyor çünkü heyecanlıyım. Bu yüzden ses yelpazem geniş geliyor. Sık sık seslendirmeyi denemem gerektiğini duyuyorum ve gençliğimden beri animasyonları ve çizgi filmleri sevdiğim için [ses yelpazem geniş mi] diye merak ediyorum.” Gülerek, “Fırsat gelirse seslendirmeyi denemek isterim. Ödül gösterileri ve kendi içeriğim için birkaç kez denedim ama anlatım için bir fırsat çıkarsa denemek isterim.”

 

Felix, tam bir gün boyunca başka bir üyeyle ses takası yapma şansı verilirse, Changbin'i seçeceğini paylaştı. “Sesi büyüleyici ama her şeyden çok sesi yüksek ve ses seviyesi şaka değil. Changbin'in sesiyle bağırabilseydim, tüm stresimi atabileceğimi düşünüyorum."

https://m.thesingle.co.kr/article/713026/THESINGLE

Felix'in tam röportajı ve fotoğraf çekimi Singles dergisinin Şubat sayısında olacak!

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status