Yang Dong Geun, Türkiye'deki depremzedelere 10 milyon won bağışladı. Asyazin

Oyuncu ve şarkıcı Yang Dong Geun (veya YDG), Türkiye'deki depremzedelere yardım etmek için 10 milyon won bağışladı. 

Yang Dong Geun, 8 Şubat'ta Türkiye'nin Kore Büyükelçiliğine sürpriz bir ziyarette bulunarak Türkiye'nin büyükelçisi Murat Tamer, Ticaret Müşaviri Münir Oğuz ve Ticaret Müşaviri Ayşe Tekin ile bir araya gelerek Türkiye'de meydana gelen deprem felaketi nedeniyle başsağlığı diledi. ve Türkiye'deki afetzedeler için kullanılmak üzere yardım parası bağışladı.

Türk büyükelçiliği, “Birçok Koreli yardım etmek istediklerini söyleyerek bizimle iletişime geçiyor. Bize bu şekilde yardım ettiği için Bay Yang Dong Geun'a çok minnettarım ve minnettarım. Kardeş ülke olduğumuzun bilincindeyiz. O kalbi hissediyorum. Öncelikle ulaştığınız için teşekkür ederiz.”

Yang Dong Geun, “Türkiye'de ölen bir bebeğin elini tutan babanın yazısının olduğu fotoğrafı görünce çok üzüldüm. Ayrıca bir keresinde neredeyse ölmek üzere olan bir kızım vardı ama mucizevi bir şekilde hayatta kaldı. O anki acı tarif edilemezdi. Aynı babacan yürekle, Türkiye'deki kurbanlara başsağlığı diliyorum."

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status