Çin astrolojisine göre Fare Burcunu 2022'de neler bekliyor?
Popüler Çin astrolojisinde, Çin burcunun burç ve aylık tahminleri Çin ay takvimine göre tarihlendirilir. Bu nedenle, Farelere, 2022 burcunuz 1 Şubat 2022'den (Çin Yeni Yılı) başlar ve 21 Ocak 2023'te (Çin Yeni Yılı Arifesi) sona erer.

Aşağıdaki burç, 2022 için Çin ay takviminin 1-12 aylarını kapsar ve referans için Gregoryen takvim tarihleri verilmiştir.

Farelerin 1. Ayı (1 Şubat – 2 Mart 2022)

Kaplan Yılı'nın ilk ayında, Fareler, iş yerinde çok fazla baskı altında olacaksınız. Sıkı çalışmadan sonra, katkılarınızı herkes görebilse de karşılık gelen ödülleri alamayacaksınız.

İşe gitmeden önce rahatlamak ve ruh halinizi ayarlamak için dışarı çıkmanız önerilir. Bu yoğun kuru günlerin ardından, sonunda verimli sonuçların geleceğine inanmalısınız.

Farelerin 2. Ayı (3 Mart – 31 Mart 2022)

Fareler, bu ay yine işinizle meşgul olacaksınız. Meslektaşlarınızla bazı önemsiz konularda fikir ayrılıklarınız olacak ve onlarla pek iyi anlaşamayacaksınız. Genellikle yüzeysel konular hakkında uzun süre tartışacak ve böylece iş verimliliğini azaltacaksınız.

Ayrıca partnerinizle olan ilişkinize de dikkat etmeniz gerekecektir. Yanlış anlamalar yüzünden kavga etmeyin, çünkü bu ilişkinizi etkileyecektir. Sakince netlik arayın.

Farelerin 3. Ayı (1 Nisan – 30 Nisan 2022)

Fareler, insanlarla ilişkileriniz bu ay içinde yavaş yavaş normale dönecek.

Daha fazla sosyalleşme olacak ve arkadaşlarla içmeye gitme davetleri çok sık olacak. Doğal olarak, harcamalar artacaktır. Bu nedenle, bu ay, geçiminizi sağlamak için harcamalarınızı buna göre planlamanız gerekir.

Bu ay herhangi bir şekilde yatırım ve finansal yönetime girmeniz tavsiye edilmez, aksi takdirde paranızın bir kısmını kaybedersiniz.

Farelerin 4. Ayı (1 Mayıs – 29 Mayıs 2022)

Fareler, bu ay işlerin yolunda gitmediğini nadiren göreceksiniz.

Kariyer, servet ve aile nispeten istikrarlı olduğunda, işte daha agresif olmak, daha fazla başarı elde etmek ve daha fazla maaş almak için nadir bulunan fırsatı değerlendirmeniz gerekecek.

Bununla birlikte, bu ay metalden zarar gördüğünü belirtmek gerekir. Metal veya sürücülerle çalışması gereken fareler, bu ay özellikle dikkatli olmalısınız. Kendinize zarar gelmesine izin vermeyin.

Farelerin 5. Ayı (30 Mayıs – 28 Haziran 2022)

Bu ay Fareler, talihiniz tekrar yavaş yavaş düşmeye başlayacak ve sizi çaresiz hissettirecek. Aniden zor bir durumla karşılaştığınızda, üzgün ve problem çözmek için güçsüz hissetmek yerine, bununla hemen başa çıkmanın bir yolunu düşünmeniz gerekecektir.

Bu ay önemli kararlar almanız tavsiye edilmez. Bunun yerine, daha sık seyahat edin, bu da kötü şansın bir kısmını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Farelerin 6. Ayı (29 Haziran – 28 Temmuz 2022)

Fareler, bu ay iflas etme riskiniz var ve bu nedenle herhangi bir finansal yatırım yapmamalısınız.

Ayrıca, genellikle alışveriş yapmayı seven Fare kadınları, bu ay bütçe yönetimine dikkat etmelisiniz. Gereksiz şeyler satın almamaya çalışın, aksi takdirde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Farelerin 7. Ayı (29 Temmuz – 26 Ağustos 2022)

Bu ay, özellikle satış sektöründeyseniz, Fareler için çok sayıda sosyal etkileşim olacak. İş gezilerinde çok meşgul olabilirsiniz ve sık sık seyahat edebilirsiniz.

Dinlenmeye ve egzersiz yapmaya dikkat edin: ancak sağlıklı bir vücudunuz varsa daha fazla para kazanabilirsiniz.

Farelerin 8. Ayı (27 Ağustos – 25 Eylül 2022)

Bu ay, hayırseverlerin kaderinizde büyük bir rolü olacak.

Bu ay esnek zihniniz, yüksek iş verimliliği ve güçlü uygulama ile zengin destekçilerin yardımıyla birleştiğinizde, genel performansınız istikrarlı bir şekilde artacak ve yıl sonu ikramiye şansınız da artacak.

Farelerin 9. Ayı (26 Eylül – 24 Ekim 2022)

Servet şansı bu ayda artmaya devam edecek. Fareler, bazı hisse senetlerine ve fonlara yatırım yapmak iyi getiriler getirebilir ve size biraz servet kazandırabilir.

Bekar insanlar, bu ay gizli bir şans dönemi olacak. “Partnerinizle” tanışabilirseniz, sevginizi aktif olarak itiraf etmenin daha büyük bir başarı şansı ile buluşacağı belirli bir zamanda olacaktır.

Ancak evli Fareler, yanlış anlamaları önlemek için karşı cinsten uzak durun.

Farelerin 10. Ayı (25 Ekim – 23 Kasım 2022)

Bu ay hareket için uygun ama dinginlik için uygun değil. Fareler, kötü şansı uzaklaştırmak için sık sık dışarı çıkmalı ve seyahat etmelidir.

Fare işadamları, iyi sonuçlar alması beklenen denizaşırı pazarlara açılmaya çalışmalısınız.

Bu ay, partneriniz için daha fazla endişelenmeniz gerekiyor. Yoğun işleriniz yüzünden genellikle eve geç gideceksiniz. Evde memnuniyetsizliğe neden olmamak için bunu mümkün olduğunca hafifletmeye çalışın.

Farelerin 11. Ayı (24 Kasım – 22 Aralık 2022)

Bu ay insanlarla olan ilişkilerinizde sorunlar olacak.

Fareler, moraliniz bozuk olacak ve ailenizi ve arkadaşlarınızı çok endişelendirecek her şey için enerji bulmakta zorlanacaksınız. Aslında her şey çıkmaza girecek. Yakın gelecekte, yavaş yavaş çıkmazdan çıkacaksınız. O zaman her şey iyi yönde gelişecektir. Bu yüzden kendinizi karamsarlığa kaptırmayın.

Farelerin 12. Ayı (23 Aralık 2022 – 21 Ocak 2023)

Fareler, bu ay taşınma, ofisinizin yerini değiştirme veya yeni mobilya satın alma niyetiniz olacak. Ancak üst kattaki komşularınızda aile hayatınızı etkileyebilecek su sızıntısı ve gürültü sorunları olabilir dikkat edin.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status