Kim Jong Kook, Yoon Eun Hye ile geçmişteki sevgili dedikodularını dolambaçlı bir şekilde ele almaya devam ederken, diğer oyuncu kadrosunun kafasını karıştırdı.

KBS2'nin 'Problem Child In House' programının 22 Haziran yayınında, çeşitli yıldızların sevgili dedikodularını tartışırken, MC Jung Hyung Don, "Kore eğlence dünyasının en büyük flört skandallarına sahip olduğu bilinen iki ünlü burada. Kim Jong Kook ve Yoon Eun Hye skandalı ve Kim Sook ve Lee Dae Hyung skandalı."

Burada, Kim Sook şaka yollu Kim Jong Kook'a sordu, "Peki, senin düğün tarihin ne zaman? Benimki görünüşe göre çoktan planlanmış." Buna Kim Jong Kook, "Benimki 10 yıldan beri planlanıyor" yanıtını verdi.

Diğer oyuncu üyesi Min Kyung Hoon daha sonra Kim Jong Kook'a meraktan sordu, "Her zaman merak etmişimdir, neden söylentileri hiç inkar etmiyorsun?" Kim Jong Kook, "Bu konu hakkında konuşmaya devam edersem, o zaman büyük bir sorun haline gelir. Bu konu açıldığında, susmanın en iyisi olduğunu anladım. Hemen bir sonraki konuya geçin."

Ancak Kim Sook aynı fikirde değildi ve "Bu konuda sessiz kaldım ve bir gün bilmediğim düğün tarihim ortalıkta dolanıyordu" dedi.

Kim Jong Kook daha sonra, "Tekrar tekrar ortaya çıkıyor, ama sonunda kaybolacak. Ya da söylentilerden kurtulmanın en kesin yolu, bir kişinin evlenmesidir." Jung Hyung Don, "Ama 20 yıl oldu ve ikiniz de evlenmediniz." dediğinde.


Sonunda, Kim Jong Kook, "Neden [Yoon Eun Hye] evlenmedi? Evlenmeli. O zaman her şey bitecek" demeden edemedi.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status