Jeon So Min, açılış bölümünde koltuk değnekleriyle birlikte rol aldı.

SBS'nin "Running Man" dizisinin 23 Ocak'ta yayınlanan bölümünde, kadro, Year of the Tiger, Born in 1986 özel bölümlerini başlattı.

 

Jeon So Min, açılış bölümünde koltuk değnekleriyle birlikte rol aldı. Ji Suk Jin ona "Senin için özel bir sandalye hazırladık" dedi ama Jeon So Min şaka yaptı, "Ama onu hazırlayan sen değildin, değil mi?"

Jeon So Min, “Bazı kadınların merdivenlerden aşağı inerken nasıl sıklıkla ayak bileklerinin üzerine düştüğünü biliyor musun? Bana çok oluyor. Ayağım şişmeye başladı, bu yüzden röntgen çektirmeye gittim ve ayağımdaki bir kemiğin kırıldığını söylediler.” Kim Jong Kook, bunun erkeklerde de olduğunu ekledi.

 

17 Ocak'ta gerçekleşen bu çekimden sonra Jeon So Min, 19 Ocak'ta ayağındaki kırık nedeniyle ameliyat oldu.

 

Super Junior'dan Eunhyuk, COVID-19 teşhisi konmadan önce bu çekime katıldı. “Running Man” kadrosunun tüm üyelerinin testleri negatif çıktı, ancak Song Ji Hyo aşı durumu nedeniyle 10 gün boyunca kendini karantinaya alacak.

K-Drama ve K-Showlarından zevk alan genç bir dostunuzum. Elimden geldiğince tek başıma çıktığım bu yolda sizler için güzel içerikler eklemeye gayret göstereceğim. Eğer sizlerde bu tür şeylerden zevk alıyor ve paylaşmak istiyorsanız; Asyazin herkesin içerik oluşturabileceği bir sosyal platform!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://asyazin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
İlk yorumu gir!
DMCA.com Protection Status